Wszystko co musisz wiedzieć o prelegentach warsztatów przedsiębiorczości

Prelegenci warsztatów przedsiębiorczości

Warsztaty Przedsiębiorczości to forum dla studentów zainteresowanych biznesem, innowacjami lub przedsięwzięciami społecznymi. Spotykania organizowane są ze studentami, którzy są pasjonatami przedsiębiorczości. Dostają oni wskazówki jak odkrywać swoje zainteresowania poprzez udział w interaktywnych prezentacjach i dyskusjach panelowych na pokrewne tematy, takie jak księgowość dla małych firm, przełomowe technologie i finansowanie venture capital. Poznaj prelegentów tego nadchodzącego wydarzenia.

Michał Kowalski
Michał jest partnerem w GrowthHackers Collective, taktycznej grupie marketingowców. Ma ponad 10 lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i operacjach w startupach, firmach technologicznych i firmach z listy Fortune 500. Pasjonuje się przedsiębiorczością i mentoringiem założycieli na wczesnym etapie rozwoju. Mocno wierzy w siłę współpracy open-source i inspiruje ludzi do dzielenia się wiedzą w celu przyspieszenia innowacji. Michał pisze również dla wielu publikacji internetowych, takich jak Forbes, Inc. i Entrepreneur.

Matthew Byrski
Matthew jest Founder & CEO SqWEEKEND, platformy dla organizatorów wydarzeń do zarządzania ich programami. Ma wykształcenie dziennikarskie i biznesowe. Jego głównym celem jest sprawienie, aby zarządzanie wydarzeniami było dostępne dla każdego. SqWEEKEND to jedyne oprogramowanie w chmurze zaprojektowane specjalnie dla organizatorów wydarzeń, niezależnie od wielkości i branży. Upraszcza proces planowania i zarządzania wydarzeniami, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na swojej podstawowej działalności. Obecnie jest używany przez organizacje w ponad 100 krajach.

Natalia Janicka
Natalia jest współzałożycielką Semper Crystals, przedsięwzięcia społecznego, które ma na celu inspirowanie i wzmacnianie kobiet na całym świecie. Ostatnio została uznana za jedną z 30 najlepszych wschodzących przedsiębiorców Forbesa. Natalia jest międzynarodowym przedsiębiorcą, mówcą motywacyjnym i wspinaczem skałkowym. Jej celem jest pomaganie kobietom na całym świecie w rozwoju i realizacji ich pełnego potencjału.

Andrzej Czechowiak
Andrzej jest ekspertem w dziedzinie venture capital i zarządzania inwestycjami. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu funduszami private equity i venture capital. Wnosi do zespołu bogatą wiedzę wyniesioną z pracy w Narodowym Banku Polskim, Ministerstwie Finansów oraz Europejskim Funduszu Inwestycyjnym. Obecnie jest Wiceprezesem Pionu Private Equity w ING Banku Śląskim S.A.

Podczas tego wydarzenia będziesz miał okazję do networkingu z kolegami przedsiębiorcami i ekspertami z branży. Będzie można również dowiedzieć się więcej o przedsiębiorczości i różnych dziedzinach w branży dzięki interaktywnym prezentacjom i dyskusjom panelowym.